IOA MEMBERS WITH HIGH SCHOOL POST SEASON ASSIGNMENTS 2016

REGIONALS

1A
Mike Sliwinski-Hinkley Big Rock (Play In Game)**
Cary Holman-Hinkley Big Rock (Play In Game)
Ray Gerkitz-Hinkley Big Rock
Cary Holman-Shelton Academy
Andy Denault-Iroquois West
Terry Erickson-Iroquois West
Rob Wendlick-Iroquois West
Roy Snyder-Ashton
Jim Knauf-Manlius
2A
Chris Ganczewski-St.Joseph Westchester
Mike Stenson-St.Joseph Westchester
Greg Godsil- St.Joseph Westchester
John Alexander-Reed Custer
Terry Erickson-Reed Custer
Ryan Verver-Reed Custer (Play In Game) Beecher(Full Regional)
Gary Anton-Beecher
Adam Satouris-Reed Custer
James Meurer-Timothy Christian**
John Devine-Timothy Christian**
Dan Wieczorek-Granville Putnam County
Brandon Hird Ottawa Marquette **
Allen Simpson- University(Chicago)
Rob Hacker-University (Chicago)
Scott McClellan-Rockford Lutheran
Bob Butera-University (Chicago)

3A
Gary Anton-Rich East
Andre Morgan-Rich East
Bob Lau-Manteno/JCA
Art Cwudzinski-JCA**
John Cyr-Benet Academy
Ruben Rodriguez-Kaneland
Allen Simpson-Chicago Brooks
Rob Hacker-Brooks
Bill Orris-Belvedere
Rodney Garrett-Herrin
Terry Erickson-Morris
Andy Denault-Morris
Ray Davis-Harlan
Jim Knuaf-Pontiac

4A
Mike Outten-Nazareth Academy
Steve Kostro-Homewood Flossmoor
Larry Snyder-Homewood Flossmoor
Ben Mammina-Homewood Flossmoor
Dean Magro-Bradley Bourbonnais
Ryan Verver-Bradley Bourbonnais
Adam Satorius-Bradley Bourbonnais
Howie Hughes-Sandburg
James Meurer-Sandburg
Jeff Schanks-Lockport
Larry Kaffel-Evergreen Park
Jim Hortsman-Evergreen Park
Joe Hurckes-Evergreen Park
Jim Urbanek-Reavis
Mark Spice-Reavis
Lee Smith-Richards
Gary Stetins-Richards
Ken Sobkowiak-Downers Grove South
John Devine-Downers Grove South**
Greg Godsil-Downers Grove South
Steve Besse-Plainfield East
Mike Mancione-Plainfield East
Jim Leipart-Mt.Carmel**
Larry Owens-Mt Carmel
Randy Kerschke-Mt Carmel
James Adamski-Bolingbrook
Scott McClellan — Grayslake North
Bob Zahara — Lake Park
Bill Orris — Rochelle
Bill Orris — Belvidere North
Sectionals

1A
Rob Hacker-Harvest Christian
Scott McCelland-Harvest Christian

2A
Roy Snyder-Morrison
Dan Wieczorek-Illinois Benedictine
3A
Andre Morgan Fenwick
Kenny Sobkowiak-Brooks
Jeff Shanks-Brooks
Jim Urbanek Lincoln Way West

4A
Steve Besse St Rita
Mike Mancione-Providence
Bob Lau-Providence
Mike Outten-Loyola

SUPER SECTIONAL
2A
Rob Hacker-Illinois Benedictine
Scott McClellan-Illinois Benedictine
Roy Snyder-Illinois Benedictine

State Finals
1A/2A
Roy Snyder

**First State Playoff At This Level